Poradnia Logopedyczna SYLABA 607533085 , Poradnia Psychologiczna BALANS 602527117
Logopeda

_MG_9905Gabinet  Logopedyczny oferuje szeroki wachlarz zajęć terapeutycznych opartych o tzw. NOWĄ LOGOPEDIĘ,  która bazuje na najnowszych osiągnięciach naukowych dotyczących rozwoju mowy dziecka i rozumiana jest jako świadome i systemowe oddziaływanie na wszystkie sfery poznawcze, a tym samym stymulację mowy, bądź jej terapie w razie wystąpienia wad wymowy. W zajęciach wykorzystuję METODĘ KRAKOWSKĄ®, która oparta jest na wczesnej nauce czytania metodą symultaniczno- sekwencyjną prof. J. Cieszyńskiej. Metoda ta wspaniale stymuluje mowę dzieci niemówiących oraz wpływa na rozwój sfer psychofizycznych dzieci, aby przed rozpoczęciem nauki w klasie I osiągnęły pełną dojrzałość. Terapia w gabinecie logopedycznym wzbogacana jest o szereg form i pomocy dydaktycznych, jak i    logorytmikę.

*************************************************************************************************

ZMIENIAMY SIĘ !!! : Z radością informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum od września 2019 roku placówka przejdzie zmiany organizacyjne. Zmianie ulegnie nazwa główna placówki z CENTRUM TERAPEUTYCZNE „SYLABA” W MOGILANACH na CENTRUM TERAPEUTYCZNE W MOGILANACH – Gaca&Lorenc.  

W ramach nowego Centrum wydzielone zostaną dwie główne Poradnie : PORADNIA LOGOPEDYCZNA „SYLABA” oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA „BALANS”.

Już wkrótce więcej informacji oraz nowa strona internetowa : www.centrum-terapeutyczne.eu