Poradnia Logopedyczna SYLABA 607533085 , Poradnia Psychologiczna BALANS 602527117
O nas

ZMIENIAMY SIĘ !!! : Z radością informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum placówka przechodzi zmiany organizacyjne. Zmianie ulega nazwa główna placówki z CENTRUM TERAPEUTYCZNE „SYLABA” W MOGILANACH na CENTRUM TERAPEUTYCZNE W MOGILANACH – Gaca&Lorenc.  

W ramach nowego Centrum wydzielone zostały dwie główne Poradnie : PORADNIA LOGOPEDYCZNA „SYLABA” oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA „BALANS”.

*

W  CENTRUM  TERAPEUTYCZNYM  PRZYJMUJĄ :

logopeda

psycholog dziecięcy

psycholog dla dorosłych

terapeuta metody RehaCom

neuroterapeuta EEG-Biofeedback

psychoterapeuta dzieci i młodzieży

psychoterapeuta dorosłych

terapeuta rodzinny

pedagog

********************************************************************************************

Mieścimy się w podkrakowskich Mogilanach, z dala od wielkomiejskiego tłoku i zgiełku, ale równocześnie tylko 25 min drogi z centrum Krakowa, czy 10-15 minut jazdy samochodem z jego południowych dzielnic. Lokalizacja zapewnia także szybki i dogodny dojazd z okolic Skawiny, Świątnik Górnych, Sieprawia czy Myślenic, a także z Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i ich okolic.

Centrum składa się z 7 przestronnych i bogato wyposażonych gabinetów, klimatyzowanych poczekalni, na miejscu 2 toalety dla pacjentów, przed budynkiem dostępne są miejsca parkingowe.

Działalność terapeutyczną w Mogilanach prowadzimy od 2008 roku, początkowo jako Gabinet Logopedyczny Sylaba, z czasem w miarę powiększania się zespołu specjalistów i poszerzania oferty przekształciliśmy się w Centrum Terapeutyczne (w roku 2013), pozostawiając dla niego znaną i cenioną nazwę Sylaba. 

W związku z dynamicznym rozwojem placówki i powiększaniem się grona specjalistów nasz ośrodek od września 2019 r. po raz kolejny zmienił nazwę na Centrum Terapeutyczne w Mogilanach Gaca&Lorenc – w ramach Centrum wydzielone są dwie główne poradnie : Poradnia Logopedyczna SYLABA i Poradnia Psychologiczna BALANS.

********************************************************************************************

INFORMACJE I REJESTRACJA :

tel. 607 – 533 – 085  : umówienie spotkania z LOGOPEDĄ (dzieci)

tel. 602 – 527 – 117 : umówienie spotkania z PSYCHOLOGIEM lub PSYCHOTERAPEUTĄ (dzieci i dorośli)

tel. 602 – 527 – 117 : kwalifikacja do NEUROTERAPII EEG-BIOFEEDBACK oraz do TRENINGÓW UWAGI, PAMIĘCI, UCZENIA SIĘ, doskonalenia CZYTANIA, TERAPIA PEDAGOGICZNA.

Od czerwca 2019r. w naszej ofercie także NEURO-REHABILITACJA FUNKCJI POZNAWCZYCH z wykorzystaniem głównie metody RehaCom – dla pacjentów dorosłych potrzebujących takiego wsparcia, a także dla osób po udarach czy seniorów w podeszłym wieku zagrożonych demencją (NOWOŚĆ !!!) – rejestracja pod nr tel. 602-527-117

 ************************************************************************************************

Nasi Specjaliści przyjmują OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 8.00. DO 21.00.

oraz w wybrane SOBOTY OD 9.00. DO 14.00.

—————————————————————————————————————————

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WYNIKAJĄCY Z RODO :

Administratorem danych osobowych w ramach Poradni Logopedycznej SYLABA jest firma „Gabinet Logopedyczny SYLABA Katarzyna Gaca” zarejestrowana pod adresem 32-031 Mogilany ul.Św.Bartłomieja Apostoła 15, NIP:679-121-79-04, REGON:120986488, zaś w ramach Poradni Psychologicznej BALANS jest firma „Magdalena Lorenc BALANS Specjalistyczne Usługi Psychologiczne” zarejestrowana pod adresem 30-830 Kraków ul.Ks.P.Ściegiennego 21, NIP:675-118-84-09, REGON:120843978. Poprzez niniejszą stronę internetową nie są zbierane żadne Państwa dane osobowe, strona ma charakter wyłącznie informacyjny, formularze kontaktowe są nieaktywne.