Mogilany, ul. Św. Bartłomieja Apostoła 15, zadzwoń 607 533 085 lub napisz: logopeda@sylaba.eu
Psycholog

Tulips

*******************************************************************

Od września 2019r. zmiany organizacyjne  i nowa nazwa : PORADNIA PSYCHOLOGICZNA „BALANS” w ramach Centrum Terapeutycznego w Mogilanach. 

*******************************************************************

WAŻNY KOMUNIKAT !!!!    13.03.2020 r. / Aktualizacja : 17.03.2020. / Aktualizacja 21.03.2020./Aktualizacja 24.03.2020.

24.03.2020.: Z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy prowadzenie konsultacji i wizyt zdalnych – poprzez wideopołączenia lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy!

NAZWA UŻYTKOWNIKA NA SKYPE : PORADNIA BALANS

(umawianie terminu spotkania poprzez wcześniejszy kontakt telefoniczny – nr tel. 602-527-117).

21.03.2020.: W trosce o wspólne bezpieczeństwo przedłużamy do odwołania okres zawieszenia działalności naszej Poradni w jej siedzibie w Mogilanach. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO POD NUMEREM +48 602-527-117.

 

***********************************************************************************************

Trzy gabinety poradni psychologicznej zapraszają zarówno dzieci i młodzież oraz ich rodziców, jak i osoby dorosłe na konsultacje psychologiczne. Oferujemy szeroki zakres diagnostyki (badania psychologiczne, testy, w razie potrzeby kończące się wydaniem opinii lub zaświadczeń dla różnych celów), jak też poradnictwo i wsparcie psychologiczne, a także bogatą ofertę działań terapeutycznych : terapię psychologiczną i neuropsychologiczną, ćwiczenia psycho-pedagogiczne, planowanie i koordynowanie indywidualnych programów neuroterapii EEG-Biofeedback, neurorehabilitacji RehaCom oraz psychoterapię indywidualną, małżeńską i konsultacje rodzinne oraz terapię rodzin.

Charakter pierwszej wizyty (czas trwania i ewentualne potrzebne informacje czy dokumenty) jest zawsze szczegółowo ustalany podczas rejestracji telefonicznej. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 602-527-117. Z pewnością udzielimy wyczerpujących informacji odnośnie naszych możliwości pomocy lub skierujemy w odpowiednie miejsce do innych ośrodków.

W gabinetach przyjmują :

Magdalena Lorenc     – PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA (dzieci, młodzież, rodzice i osoby dorosłe)

Anna Bogusz-Corkill – PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA (dzieci w wieku od 9 lat, młodzież, rodzice i osoby dorosłe)

Ewa Kotas-Pikuła      – PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA (dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat, rodzice, dorośli)

Barbara Kulac            – PSYCHOLOG (dzieci w wieku od 0 do 15 lat, rodzice)

Katarzyna Budyś       – PSYCHOLOG (konsultacje na terenie współpracujących z nami przedszkoli)

Anna Pawska             – TERAPEUTA, Certyfikowany Trener Metody Reha Com (treningi uwagi, pamięci, uczenia się, doskonalenie

czytania, zajęcia terapii pedagogicznej, neuro-rehabilitacja funkcji poznawczych)

NOWOŚĆ!!!   W ramach poradni psychologicznej oferujemy także zajęcia z terapii pedagogicznej i treningów zdolności poznawczych :  DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – treningi uwagi, pamięci, metod skutecznego uczenia się, doskonalenie czytania, DLA DOROSŁYCH I SENIORÓW – neuro-rehabilitacja funkcji poznawczych metodą RehaCom. Więcej informacji na stronie: neuroterapia-balans.pl .

 

W związku z poszerzeniem się zespołu specjalistów w ostatnim okresie, uzupełniamy zasoby tej strony – w najbliższym czasie więcej szczegółowych informacji o wszystkich obecnych specjalistach, jak i kolejnych, nowych terapeutach :-)

****

ZMIENIAMY SIĘ !!! : Z radością informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum od września 2019 roku placówka przejdzie zmiany organizacyjne. Zmianie ulegnie nazwa główna placówki z CENTRUM TERAPEUTYCZNE „SYLABA” W MOGILANACH na CENTRUM TERAPEUTYCZNE W MOGILANACH – Gaca&Lorenc.  

W ramach nowego Centrum wydzielone zostaną dwie główne Poradnie : PORADNIA LOGOPEDYCZNA „SYLABA” oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA „BALANS”.

Już wkrótce więcej informacji oraz nowe strony internetowe : www.centrum-terapeutyczne.eu , www.poradnia-balans.pl .

—————————————————————————————————————————

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WYNIKAJĄCY Z RODO :

Administratorem danych osobowych w ramach Poradni Psychologicznej BALANS jest „Magdalena Lorenc BALANS Specjalistyczne Usługi Psychologiczne” zarejestrowana pod adresem 30-830 Kraków ul.Ks.P.Ściegiennego 21, NIP:675-118-84-09, REGON:120843978. Poprzez niniejszą stronę internetową nie są zbierane żadne Państwa dane osobowe, strona ma charakter wyłącznie informacyjny, formularze kontaktowe są nieaktywne.